A2S1CSQ24VDC1.6R
Numer produktu DigiKey
2449-A2S1CSQ24VDC1.6R-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2S1CSQ24VDC1.6R
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Modele EDA/CAD
A2S1CSQ24VDC1.6R Modele
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
66.7 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
24V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
360 Ohms
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=