A2S1CSQ24VDC1.6
Numer produktu DigiKey
2449-A2S1CSQ24VDC1.6-ND
Producent
Numer produktu producenta
A2S1CSQ24VDC1.6
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A2S1CSQ24VDC1.6 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Producent
CIT Relay and Switch
Czas pracy
7 ms
Seria
Czas zwalniania
5 ms
Opakowanie
Taca
Funkcje
Szczelne - w pełni
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
66.7 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
360 Ohms
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
16,8V=