A21CSQ12VDC1.6R
Numer produktu DigiKey
2449-A21CSQ12VDC1.6R-ND
Producent
Numer produktu producenta
A21CSQ12VDC1.6R
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Modele EDA/CAD
A21CSQ12VDC1.6R Modele
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ mocowania
Dogniazdowe
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
133.3 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
12V=
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
90 Ohms
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=