A21ASQ12VDC1.6D
Numer produktu DigiKey
2449-A21ASQ12VDC1.6D-ND
Producent
Numer produktu producenta
A21ASQ12VDC1.6D
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPST 40A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPST-NO (1 Form A) 12V= Cewka Dogniazdowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A21ASQ12VDC1.6D Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Producent
CIT Relay and Switch
Czas pracy
7 ms
Seria
Czas zwalniania
5 ms
Opakowanie
Taca
Funkcje
Dioda, uszczelnienie - pełne
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Dogniazdowe
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prąd cewki
133.3 mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie cewki
12V=
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Moc cewki
1,6W
Prąd znamionowy styku
40 A
Rezystancja cewki
90 Ohms
Napięcie przełączania
75V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=