A161CS12VDC.64
Numer produktu DigiKey
2449-A161CS12VDC.64-ND
Producent
Numer produktu producenta
A161CS12VDC.64
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 25A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A161CS12VDC.64 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Producent
CIT Relay and Switch
Czas pracy
10 ms
Seria
Czas zwalniania
5 ms
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Szczelne - w pełni
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prąd cewki
53.3 mA
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Napięcie cewki
12V=
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny-tlenek indu (AgSnOInO)
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
640mW
Prąd znamionowy styku
25 A
Rezystancja cewki
225 Ohms
Napięcie przełączania
20V= (maks.)
Bazowy numer produktu
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=