SMDSW.031 8OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSW.0318OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSW.031 8OZ
Opis
SOLDER WIRE 63/37 TIN/LEAD NO-CL
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn63Pb37 (63/37) 20 AWG, 22 AWG Szpula, 8oz (227g), 1/2lb
Kategoria
Temperatura topnienia
361°F (183°C)
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
20 AWG, 22 AWG
Status części
Aktywny
Proces
Doprowadzone
Typ
Lutowie przewodu
Forma
Szpula, 8oz (227g), 1/2lb
Skład
Sn63Pb37 (63/37)
Bazowy numer produktu
Średnica
0,031" (0,79mm)