SMDSW.015 100G
Numer produktu DigiKey
SMDSW.015100G-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSW.015 100G
Opis
SOLDER WIRE 63/37 TIN/LEAD NO-CL
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn63Pb37 (63/37) 27 AWG, 28 AWG Szpula, 3,53oz (100g)
Kategoria
Średnica
0,015" (0,38mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
361°F (183°C)
Seria
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
27 AWG, 28 AWG