SMDSW.031 4OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSW.0314OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSW.031 4OZ
Opis
SOLDER WIRE NO-CLEAN 63/37 4OZ.
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn63Pb37 (63/37) 20 AWG, 22 AWG Szpula, 4oz (113,40g)
Kategoria
Temperatura topnienia
361°F (183°C)
Producent
Chip Quik Inc.
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Szpula
Przekrój przewodu
20 AWG, 22 AWG
Status części
Aktywny
Proces
Doprowadzone
Typ
Lutowie przewodu
Forma
Szpula, 4oz (113,40g)
Skład
Sn63Pb37 (63/37)
Waga
0.25lb (113.4g)
Średnica
0,031" (0,79mm)