NCSWLF.031 0.5OZ
Numer produktu DigiKey
315-NCSWLF.0310.5OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
NCSWLF.031 0.5OZ
Opis
LF SOLDER WIRE MINI POCKET PACK
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie wymaga czyszczenia Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 20 AWG, 21 AWG Tubka, 0,50oz (14,17g)
Kategoria
Średnica
0,031" (0,79mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
20 AWG, 21 AWG