SMDSWLF.031 1OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSWLF.0311OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLF.031 1OZ
Opis
SLD WIRE NO-CLEAN 96.5/3/.5 1OZ.
Standardowy czas realizacji przez producenta
3 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 20 AWG, 22 AWG Szpula, 1oz (28,35g)
Kategoria
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Producent
Chip Quik Inc.
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Szpula
Przekrój przewodu
20 AWG, 22 AWG
Status części
Aktywny
Proces
Nie zawiera ołowiu
Typ
Lutowie przewodu
Forma
Szpula, 1oz (28,35g)
Skład
Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5)
Waga
0.062lb (28.12g)
Średnica
0,031" (0,79mm)