TND10SV271KTLBPAA0
Numer produktu DigiKey
565-TND10SV271KTLBPAA0CT-ND - Taśma cięta (CT)
565-TND10SV271KTLBPAA0TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
TND10SV271KTLBPAA0
Opis
VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Prąd - udarowy
3.5 kA
Producent
Chemi-Con
Energia
35J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Pojemność przy częstotliwości
350 pF @ 1 kHz
Status części
Ostatnio kupiono
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
175 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
225 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
247 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
270 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (maks.)
303 V