HHXD630GRA220MF80G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 1 640
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 7 568
Arkusz danych
Panasonic Industry
Nichicon
Cornell Dubilier Knowles
Taiyo Yuden
22 µF 63 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 80mOhm 10000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
HHXD630GRA220MF80G
Numer produktu DigiKey
565-HHXD630GRA220MF80GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-HHXD630GRA220MF80GCT-ND - Taśma cięta (CT)
565-HHXD630GRA220MF80GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXD630GRA220MF80G
Opis
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Digi-Reel®
Funkcje
Antywibracyjne
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
105 mA @ 120 Hz
1.5 A @ 100 kHz
Pojemność
22 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C