ELXY350ELL561MK20S nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 448
Arkusz danych
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 970
Arkusz danych
Panasonic Industry
W magazynie: 1 138
Panasonic Industry
W magazynie: 1 445
Nichicon
W magazynie: 21
Nichicon
W magazynie: 631
560 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 7000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELXY350ELL561MK20S
Numer produktu DigiKey
565-1821-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELXY350ELL561MK20S
Opis
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELXY350ELL561MK20S Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
670 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.34 A @ 100 kHz
Impedancja
46 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
7000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C