ELXY350ELL561MJ30S
Numer produktu DigiKey
565-1820-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELXY350ELL561MJ30S
Opis
CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ELXY350ELL561MJ30S Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
720 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.44 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
44 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,240" (31,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C