EKZH350ETE102MK20S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 417
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
W magazynie: 1 151
W magazynie: 792
Bezpośrednie
Panasonic Industry
Chinsan (Elite)
W magazynie: 105
1000 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKZH350ETE102MK20S
Numer produktu DigiKey
EKZH350ETE102MK20S-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKZH350ETE102MK20S
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.488 A @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.48 A @ 100 kHz
Impedancja
17 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C