EV1V102MP51220E
Numer produktu DigiKey
4191-EV1V102MP51220ECT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EV1V102MP51220ETB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EV1V102MP51220E
Opis
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Szczegółowy opis
1000 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.752 A @ 120 Hz
2.92 A @ 100 kHz
Impedancja
25 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C