EKZE350ETD681MK20S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 97
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 839
Würth Elektronik
Würth Elektronik
W magazynie: 29
W magazynie: 983
Chinsan (Elite)
W magazynie: 484
Chinsan (Elite)
Nichicon
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EKZE350ETD681MK20S
Numer produktu DigiKey
EKZE350ETD681MK20S-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE350ETD681MK20S
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.416 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.36 A @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
21 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C