EKY-350ELL681MK20S
Numer produktu DigiKey
565-EKY-350ELL681MK20S-ND
Producent
Numer produktu producenta
EKY-350ELL681MK20S
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EKY-350ELL681MK20S Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.14 A @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.9 A @ 100 kHz
Opakowanie
Zbiorcze
Impedancja
35 mOhms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C