EKZE250ETC221MHB5D
Numer produktu DigiKey
565-EKZE250ETC221MHB5DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
565-EKZE250ETC221MHB5DCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
EKZE250ETC221MHB5D
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
380 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
760 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Impedancja
72 mOhms
Status części
Nieaktualne
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C