HHXD250ARA221MHA0G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | HHXD250ARA221MHA0G |
Opis | CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 40 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 µF 25 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 5000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | HHXD250ARA221MHA0G Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Producent Chemi-Con | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania Motoryzacja |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 299 mA @ 120 Hz |
Status części Aktywny | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 2.3 A @ 100 kHz |
Typ Hybrydowy | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Pojemność 220 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe 25 V | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 27mOhm | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Trwałość przy temperaturze 5000h przy 105°C |