APXG200ARA391MHA0G | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | APXG200ARA391MHA0G |
Opis | CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 390 µF 20 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 20mOhm 15000h przy 105°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Trwałość przy temperaturze 15000h przy 105°C |
Producent Chemi-Con | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Zastosowania Przeznaczenie ogólne |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 3.7 A @ 100 kHz |
Status części Produkt wycofany z oferty DigiKey | Rozmiar / wymiar Śr. 0,315" (8,00mm) |
Typ Polimer | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,406" (10,30mm) |
Pojemność 390 µF | Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego 0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Napięcie - znamionowe 20 V | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka - SMD |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 20mOhm |