20SVPT390M
Numer produktu DigiKey
10-20SVPT390MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-20SVPT390MCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-20SVPT390MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
20SVPT390M
Opis
CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 µF 20 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 14mOhm 20000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
20SVPT390M Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Panasonic Industry
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
247.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.95 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Pojemność
390 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
20 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
14mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
20000h przy 105°C