APXG160ARA331MH70G
Numer produktu DigiKey
565-4285-2-ND - Taśma i szpula (TR)
565-4285-1-ND - Taśma cięta (CT)
565-4285-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APXG160ARA331MH70G
Opis
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Szczegółowy opis
330 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 22mOhm 15000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
APXG160ARA331MH70G Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
15000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
3.3 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,276" (7,00mm)
Pojemność
330 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,327" x 0,327" (8,30mm x 8,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
22mOhm