APSG160ELL152MH20S
Numer produktu DigiKey
565-APSG160ELL152MH20S-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSG160ELL152MH20S
Opis
CAP ALUM POLY 1.5MF 20% 16V TH
Szczegółowy opis
1.5 mF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 20000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
APSG160ELL152MH20S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
20000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
750 mA @ 120 Hz
7.5 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
1.5 mF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,846" (21,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm