APSG160ELL102MH16S
Numer produktu DigiKey
565-APSG160ELL102MH16S-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSG160ELL102MH16S
Opis
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 20000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APSG160ELL102MH16S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
20000h przy 105°C
Producent
Chemi-Con
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
700 mA @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
7 A @ 100 kHz
Typ
Polimer
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
1000 µF
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm