APSE4R0ELL561MF08S jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 990
Arkusz danych
Similar
Chemi-Con
W magazynie: 1 742
Arkusz danych
W magazynie: 2 950
Bezpośrednie
Nichicon
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 289
W magazynie: 655
W magazynie: 354
W magazynie: 42
560 µF 4 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 7mOhm 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
APSE4R0ELL561MF08S
Numer produktu DigiKey
565-3253-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSE4R0ELL561MF08S
Opis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
APSE4R0ELL561MF08S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
560 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
4 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm