APSC4R0ELL561MH08S
Numer produktu DigiKey
565-3223-ND
Producent
Numer produktu producenta
APSC4R0ELL561MH08S
Opis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
560 µF 4 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 7mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APSC4R0ELL561MH08S Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
6.1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
560 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
4 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm