CS52-05D12-31-1
Numer produktu DigiKey
2603-CS52-05D12-31-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CS52-05D12-31-1
Opis
SPEAKER 4OHM 5W 82DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 5 W 96 Hz ~ 20 kHz Góra Rotund, Cadru pătrat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS52-05D12-31-1 Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
5 W
Producent
Challenge Electronics
Moc - maks.
8 W
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Rotund, Cadru pătrat
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Papier, poliuretan (PU)
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Zakres częstotliwości
96 Hz ~ 20 kHz
Zakończenie
Pola lutownicze
Częstotliwość - rezonansu własnego
120Hz
Rozmiar / wymiar
2,047" x 2,047" (52,00mm x 52,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja
4 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,244" (31,60mm)
Sprawność - dBA
82,00
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Sprawność - próby
1W/1M
Zniekształcenia znamionowe
5% przy 1kHz, 1W