CS45-04D20-28-1
Numer produktu DigiKey
2603-CS45-04D20-28-1-ND
Producent
Numer produktu producenta
CS45-04D20-28-1
Opis
SPEAKER 4 OHM 4W 84DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 5 W 160 Hz ~ 20 kHz Góra Pătrat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS45-04D20-28-1 Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
5 W
Producent
Challenge Electronics
Moc - maks.
6 W
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Pătrat
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Pianka izolacyjna
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Zakres częstotliwości
160 Hz ~ 20 kHz
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Częstotliwość - rezonansu własnego
200Hz
Rozmiar / wymiar
1,780" x 1,780" (45,20mm x 45,20mm) (dł. x szer.)
Impedancja
4 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,106" (28,10mm)
Sprawność - dBA
84
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Sprawność - próby
1W/1M
Zniekształcenia znamionowe
Maks. 10% przy 1kHz, 1W