CS15-00S85-04-1
Numer produktu DigiKey
2603-CS15-00S85-04-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2603-CS15-00S85-04-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2603-CS15-00S85-04-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS15-00S85-04-1
Opis
SMT SPEAKER 8OHM 0.5W 87DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 500 mW 680 Hz ~ 20 kHz Góra Pătrat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS15-00S85-04-1 Modele
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Producent
Challenge Electronics
Moc - znamionowa
500 mW
Digi-Reel®
Moc - maks.
800 mW
Status części
Aktywny
Lokalizacja portu
Góra
Technologia
Magnetyczne
Kształt
Pătrat
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - stożek
Poliimid (PI)
Zakres częstotliwości
680 Hz ~ 20 kHz
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Częstotliwość - rezonansu własnego
850Hz
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Impedancja
8 Ohms
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,591" (15,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Sprawność - dBA
87
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Sprawność - próby
500mW/10cm