CS15-00S80-04-1
Numer produktu DigiKey
2603-CS15-00S80-04-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2603-CS15-00S80-04-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
2603-CS15-00S80-04-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CS15-00S80-04-1
Opis
15X15MM SMT SPEAKER
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 800 mW 600 Hz ~ 20 kHz Góra Pătrat
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CS15-00S80-04-1 Modele
Kategoria
Moc - znamionowa
800 mW
Producent
Challenge Electronics
Moc - maks.
1 W
Digi-Reel®
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Pătrat
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Poliimid (PI)
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - magnes
Kobalt
Zakres częstotliwości
600 Hz ~ 20 kHz
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Częstotliwość - rezonansu własnego
800Hz
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,591" (15,00mm x 15,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja
8 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Sprawność - dBA
92
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Sprawność - próby
800mW/100mm
Zniekształcenia znamionowe
10% przy 2,2kHz, 0,8W