AA1-B0-10-610-5B1-C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Carling Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Carling Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla AA1-B0-10-610-5B1-C jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA1-B0-10-610-5B1-C
Numer produktu DigiKey
432-AA1-B0-10-610-5B1-C-ND
Producent
Numer produktu producenta
AA1-B0-10-610-5B1-C
Opis
CIRCUIT BREAKER
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyłączniki automatyczne Magnetyczne (opóźnienie hydrauliczne) 10A 277 V ~ 80 V = Dźwignia Montaż panelowy
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10A
Producent
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
277 V
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80 V