AA1-B0-10-610-1D2-C | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 432-AA1-B0-10-610-1D2-C-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | AA1-B0-10-610-1D2-C |
Opis | CIRCUIT BREAKER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 6 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Wyłączniki automatyczne Magnetyczne (opóźnienie hydrauliczne) 10A 277 V ~ 80 V = Dźwignia Montaż panelowy |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | AA1-B0-10-610-1D2-C Modele |
Kategoria | Prąd znamionowy (A) 10A |
Producent Carling Technologies | Napięcie znamionowe - prąd zmienny 277 V |
Seria | Napięcie znamionowe - prąd stały 80 V |