CPFBZ-A2C5-32.768KD6
Numer produktu DigiKey
370-1059-2-ND - Taśma i szpula (TR)
370-1059-1-ND - Taśma cięta (CT)
370-1059-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPFBZ-A2C5-32.768KD6
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Kategoria
Pojemność obciążenia
6pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,343" x 0,146" (8,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±20ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)