CPFBZ-A2C5-32.768KD6 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CPFBZ-A2C5-32.768KD6 |
Opis | CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 9 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 32.768 kHz ±20ppm Kryształy 6pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Pojemność obciążenia 6pF |
Prod. | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50 kOhms |
Seria | Tryb roboczy Podstawowy |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Temperatura robocza -40°C - 85°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ kHz Kryształ (kamerton) | Obudowa / skrzynia |
Częstotliwość 32.768 kHz | Rozmiar / wymiar 0,343" x 0,146" (8,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja częstotliwości ±20ppm | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,098" (2,50mm) |