CPFBZ-A2C4-32.768KD12.5
Numer produktu DigiKey
370-1056-2-ND - Taśma i szpula (TR)
370-1056-1-ND - Taśma cięta (CT)
370-1056-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CPFBZ-A2C4-32.768KD12.5
Opis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32.768 kHz ±10ppm Kryształy 12,5pF 50 kOhms 4-SOJ, skok rowka 5,50mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CPFBZ-A2C4-32.768KD12.5 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12,5pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50 kOhms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
kHz Kryształ (kamerton)
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32.768 kHz
Rozmiar / wymiar
0,343" x 0,146" (8,70mm x 3,70mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)