PTMIC107YT050 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | PTMIC107YT050 |
Opis | PTANT 20% 16V 100UF Y LSR 50 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 50mOhm przy 100kHz |
Producent Cal-Chip Electronics, Inc. | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Pojemność 100 µF | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |
Napięcie - znamionowe 16 V | Kod rozmiaru producenta Y |