16TQC100MD2
Numer produktu DigiKey
10-16TQC100MD2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-16TQC100MD2CT-ND - Taśma cięta (CT)
10-16TQC100MD2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
16TQC100MD2
Opis
CAP TANT POLY 100UF 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
16TQC100MD2 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 100kHz
Producent
Panasonic Industry
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V