FBU201209T-310Y-S | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | FBU201209T-310Y-S |
Opis | FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 8 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 31 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 6A 15mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 6A |
Producent Cal-Chip Electronics, Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 15mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Linia zasilająca | Wysokość (maks.) 0,041" (1,05mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 31 Ohms @ 100 MHz |