FB321611T-601Y-S-1
Numer produktu DigiKey
4713-FB321611T-601Y-S-1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-FB321611T-601Y-S-1CT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-FB321611T-601Y-S-1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FB321611T-601Y-S-1
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 1206 (3216 metryczne) 500mA 250mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Producent
Cal-Chip Electronics, Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
250mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,051" (1,30mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz