FB160808T-601Y-S
Numer produktu DigiKey
4713-FB160808T-601Y-STR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-FB160808T-601Y-SCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-FB160808T-601Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FB160808T-601Y-S
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 450mA 400mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
450mA
Producent
Cal-Chip Electronics, Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
400mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz