FB160808T-421Y-S
Numer produktu DigiKey
4713-FB160808T-421Y-STR-ND - Taśma i szpula (TR)
4713-FB160808T-421Y-SCT-ND - Taśma cięta (CT)
4713-FB160808T-421Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FB160808T-421Y-S
Opis
FERRITE BEAD 420 OHM 0603 1LN
Szczegółowy opis
420 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 400mA 300mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
400mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
300mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
420 Ohms @ 100 MHz