JS203011SCQN
JS203011SCQN
JS203011SCQN
Numer produktu DigiKey
CKN10849TR-ND - Taśma i szpula (TR)
CKN10849CT-ND - Taśma cięta (CT)
CKN10849DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
JS203011SCQN
Opis
SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki suwakowe DP3T Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JS203011SCQN Modele
Kategoria
Długość aktuatora
2,00mm
Producent
C&K
Materiał styku
Stop miedzi
Seria
Wykończenie styku
Srebro
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
DP3T
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Synchronizacja styku
Nie określono
Materiał aktuatora
Poliamid (PA46), nylon 4/6
Funkcja przełącznika
On-On-On
Skok przełącznika
2,00mm
Prąd znamionowy (A)
300mA (=)
Okres trwałości elektrycznej
5000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
6 V