4816P-1-330LF
Numer produktu DigiKey
4816P-1-330LFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4816P-1-330LFCT-ND - Taśma cięta (CT)
4816P-1-330LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
4816P-1-330LF
Opis
RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16SOIC
Szczegółowy opis
33 Ohm ±1Ohm 160mW Moc na element Izolowane 8 Układy i sieci rezystorowe ±250ppm/°C 16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Modele EDA/CAD
4816P-1-330LF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±250ppm/°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,220", 5,59mm)
Rezystancja (omy)
33
Tolerancja
±1Ohm
Rozmiar / wymiar
0,440" x 0,220" (11,18mm x 5,59mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,094" (2,40mm)
Moc na element
160mW