MPI005D28LAWH12 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bulgin
W magazynie: 22
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bulgin
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 40
W magazynie: 35
Przełączniki przyciskowe DPST-NO/NC Antywandalowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Bulgin Automation Connectors Available At Digi-Key
Bulgin and Arcoelectric Switches Available at Digi-Key
MPI005D28LAWH12
Numer produktu DigiKey
708-MPI005D28LAWH12-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPI005D28LAWH12
Opis
SWITCH PB SPCO ILLUM WHT ALUM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk, mocowany płasko
Prod.
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Typ oświetlenia, kolor
LED, białe
Napięcie oświetlenia (nominalne)
12V~
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Obwód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 19,20mm
Funkcja przełącznika
On-Off, Off-On
Temperatura robocza
-25°C - 55°C
Prąd znamionowy (A)
5A (~/=)
Okres trwałości mechanicznej
1000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
125 V
Okres trwałości elektrycznej
50000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V