ACPL-247-500E
Numer produktu DigiKey
516-2466-2-ND - Taśma i szpula (TR)
516-2466-1-ND - Taśma cięta (CT)
516-2466-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ACPL-247-500E
Opis
OPTOISOLATOR 3KV 4CH TRANS 16-SO
Szczegółowy opis
Optoizolator Tranzystor Wyjście 3000Vrms 4 kanał 16-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACPL-247-500E Modele
Napięcie - wyjściowe (maks.)
80V
Prąd - wyjściowy / kanał
50mA
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
1,2V
Liczba kanałów
4
Prąd - stały przewodzenia (If) (maks.)
50 mA
Napięcie - izolacji
3000Vrms
Nasycenie Vce (maks.)
400mV
Współczynnik przełożenia prądowego (min.)
100% przy 5mA
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Współczynnik przełożenia prądowego (maks.)
600% przy 5mA
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,173", 4,40mm)