SRR7032-3R3M
Numer produktu DigiKey
SRR7032-3R3MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR7032-3R3MCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR7032-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR7032-3R3M
Opis
FIXED IND 3.3UH 2.4A 27 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.4 A Maks. 27mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
SRR7032-3R3M Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 27mOhm
Seria
Q przy częst.
16 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
55MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,276" (7,00mm x 7,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,134" (3,40mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,2A