DRA73-3R3-R
Numer produktu DigiKey
283-3614-2-ND - Taśma i szpula (TR)
283-3614-1-ND - Taśma cięta (CT)
283-3614-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DRA73-3R3-R
Opis
FIXED IND 3.3UH 3.59A 22 MOHM
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.59 A 22mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
DRA73-3R3-R Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
22mOhm
Temperatura robocza
-40°C - 165°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,299" (7,60mm x 7,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,140" (3,55mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
4,35A