SRR1260-5R6Y nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Pulse Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
5.6 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 6.7 A Maks. 16,2mOhm Niestandardowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SRR1260-5R6Y
Numer produktu DigiKey
SRR1260-5R6YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SRR1260-5R6YCT-ND - Taśma cięta (CT)
SRR1260-5R6YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRR1260-5R6Y
Opis
FIXED IND 5.6UH 6.7A 16.2 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRR1260-5R6Y Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 16,2mOhm
Seria
Q przy częst.
19 przy 7,96MHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
33MHz
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6,9A