PA4304.562NLT
Numer produktu DigiKey
553-2550-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
PA4304.562NLT
Opis
FIXED IND 5.6UH 4.7A 21 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5.6 µH Ekranowany Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 4.7 A Maks. 21mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA4304.562NLT Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 21mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,492" x 0,492" (12,50mm x 12,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±30%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)